Teslimat ve İade Şartları

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

Ürünler pazartesiden cumaya iş günlerinde gönderilecektir. 

Ürün değişim süresi 14 gündür. Paketi açma ve içindekileri kontrol etme hakkına sahipsiniz, ancak ürün kullanılmamış olarak iade edilmelidir. Ürün orijinal ambalajında, fiyat ve diğer etiketleri koparılmadan iade edilecektir.

Aldığınız ürünü çeşitli sebeplerden dolayı değiştirmek istediğinizde ürünü düzgün bir şekilde paket haline getirerek, iade formu ve faturasıyla beraber anlaşmalı kargo firması vasıtasıyla karşı ödemeli olarak adresimize gönderilecektir. Karşı ödeme sadece ayıplı ürünler için geçerlidir. Diğer şartlardaki ürünler için iade kargo bedeli müşteriye aittir.  

Ürünler kargo ile iade ederken, lütfen iade formunu doldurduğunuzdan emin olun.

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek (Küpeler ve Piercing) için kesin ve kati suretle ;diğer ürün çeşitleri için tadilat ve tamir görmüş, lekelenmiş, yıkanmış, kullanılmış, etiketi koparılmış, hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.